Vi vill göra vardagen enklare, smidigare och säkrare för dig

Vi på Traventus är i första hand verksamhetskonsulter som brinner för att göra ditt jobb som företagare enklare, mer effektivt, tryggare och roligare. Vi har lång erfarenhet och stor expertis inom affärssystem men det vi är absolut bäst på är att förstå dina ambitioner och behov samt att hitta rätt lösningar som tar dig dit du vill, och ännu längre.

Vi har lång erfarenhet av inte bara Vismas affärssystem, utan även av logistik, ekonomi, IT, näringsliv och hur det är att driva företag. Den långa och breda erfarenheten gör att vi har gått flera mil i våra kunders skor. Vi vet så väl hur vardagen och dess utmaningar ser ut på ett företag. Vi vet precis hur man undviker misstag och hittar de bästa lösningarna som gör livet lättare både idag och i framtiden. Dessutom har vi förståelsen och kunnandet som behövs för att få en verksamhet att bli mer effektiv och fri att växa i den takt den vill.

Vi är en liten och mycket effektiv organisation som jobbar snabbt, flexibelt och som alltid har tid för våra kunder. För oss är kvalitet och omtanke viktigare än kvantitet och vi räknar vår framgång i hur nöjda våra kunder är. Som konsulter är vi lyhörda och engagerade och vi vill vara den kompis du hör av dig till när du behöver få någonting löst.

Sätt oss gärna på prov!

Mikael Björk

Mikael Björk

VD / CEO
Telefon 010-410 46 06
mikael.bjork@traventus.se

David Magnusson

David Magnusson

Ekonomichef / Verksamhetskonsult
GDPR-ansvarig
Telefon 010-410 46 13
david.magnusson@traventus.se

Gustav Isaksson

Gustav Isaksson

Försäljningsansvarig (CRO)
Telefon 010-410 46 09
gustav.isaksson@traventus.se

Ludvig Nilsson

Ludvig Nilsson

Affärsutvecklare
Telefon 010-410 46 14
ludvig.nilsson@traventus.se

Niels Juul Möller

Niels Juul Möller

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 03
niels.juul-moller@traventus.se

Ulrika Persson

Ulrika Persson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 04
ulrika.persson@traventus.se

Johanna Nilsson

Johanna Nilsson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 07
johanna.nilsson@traventus.se

Anders Yderborg

Anders Yderborg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 08
anders.yderborg@traventus.se

Martina Holm

Martina Holm

Verksamhetskonsult & kundvård
Telefon 010-410 46 10
martina.holm@traventus.se

Kristina Zejnilovic

Kristina Zejnilovic

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 11
kristina.zejnilovic@traventus.se

Lisa Hansén

Lisa Hansén

Supportansvarig / Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 15
lisa.hansen@traventus.se

Giesela Rosenberg

Giesela Rosenberg

Supportansvarig
Telefon 010-410 46 17
giesela.rosenberg@traventus.se

Micaela Söderberg

Micaela Söderberg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 18
micaela.soderberg@traventus.se

Jonas Breander

Jonas Breander

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 19
jonas.breander@traventus.se

Mylina Van Tran

Mylina Van Tran

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 24
mylina.van-tran@traventus.se

Christine Nilsson

Christine Nilsson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 25
christine.nilsson@traventus.se

Karin Sundbäck

Karin Sundbäck

Administration
Telefon 010-410 46 27
karin.sundback@traventus.se

Klara Jörgner

Klara Jörgner

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 30
klara.jorgner@traventus.se

Mimmi Carlsson

Mimmi Carlsson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 35
mimmi.carlsson@traventus.se

Erika Carlsson

Erika Carlsson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 33
erika.carlsson@traventus.se

Isac Falkenberg

Isac Falkenberg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 34
isac.falkenberg@traventus.se

Björn Nilsson

Björn Nilsson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 36
bjorn.nilsson@traventus.se