Kontakta oss

Fyll i dina kontaktuppgifter så återkommer vi till dig inom kort.

Namn

Telefon

E-post

Vi vill göra vardagen enklare, smidigare och säkrare för dig

Vi som arbetar på Traventus har lång erfarenhet av att arbeta med Vismas olika affärssystem. Några av oss har till och med arbetat på Visma. Andra har erfarenhet från olika positioner inom näringslivet och vet hur det är att driva företag.

Det gör att vi vet vilka krav man ska ställa på ett affärssystem. Men också hur man undviker misstag som skapar irritation eller begränsningar som kan bli problem längre fram.

I första hand ser vi oss själva som verksamhetskonsulter. Vår främsta uppgift är att som verksamhetskonsulter göra vardagen enklare, smidigare och säkrare för dig och ditt företag. Vi vill vara bäst på att förstå dina behov för att på så sätt kunna leverera rätt lösningar, i rätt tid och, inte minst viktigt, till rätt pris.

Genom att vara en liten och effektiv organisation kan vi dessutom vara både snabbare, mer lättillgängliga och mer transparenta.

Sätt oss gärna på prov!

Mikael Björk

Mikael Björk

VD / CEO
Telefon 010-410 46 06
mikael.bjork@traventus.se

David Magnusson

David Magnusson

Ekonomichef / Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 13
david.magnusson@traventus.se

Gustav Isaksson

Gustav Isaksson

Försäljning
Telefon 010-410 46 09
gustav.isaksson@traventus.se

Ludvig Nilsson

Ludvig Nilsson

Försäljning
Telefon 010-410 46 14
ludvig.nilsson@traventus.se

Michael Wirén

Michael Wirén

Verksamhetskonsult / GDPR-ansvarig
Telefon 010-410 46 05
michael.wiren@traventus.se

Niels Juul Möller

Niels Juul Möller

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 03
niels.juul-moller@traventus.se

Ulrika Persson

Ulrika Persson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 04
ulrika.persson@traventus.se

Johanna Nilsson

Johanna Nilsson

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 07
johanna.nilsson@traventus.se

Anders Yderborg

Anders Yderborg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 08
anders.yderborg@traventus.se

Joakim Lundvall

Joakim Lundvall

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 12
joakim.lundvall@traventus.se

Martina Holm

Martina Holm

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 10
martina.holm@traventus.se

Kristina Zejnilovic

Kristina Zejnilovic

Supportansvarig / Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 11
kristina.zejnilovic@traventus.se

Lisa Hansén

Lisa Hansén

Supportansvarig / Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 15
lisa.hansen@traventus.se

Niklas Siltberg

Niklas Siltberg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 16
niklas.siltberg@traventus.se

Giesela Rosenberg

Giesela Rosenberg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 17
giesela.rosenberg@traventus.se

Micaela Söderberg

Micaela Söderberg

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 18
micaela.soderberg@traventus.se

Jonas Breander

Jonas Breander

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 19
jonas.breander@traventus.se

Robin Nord

Robin Nord

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 21
robin.nord@traventus.se

Philip Lind

Philip Lind

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 22
philip.lind@traventus.se

Jakob Benthin

Jakob Benthin

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 23
jakob.benthin@traventus.se

Mylina Van Tran

Mylina Van Tran

Verksamhetskonsult
Telefon 010-410 46 24
mylina.van-tran@traventus.se